Det är alltid enkelt och lättsamt att kontakta oss

Kontakt

Efter 55 år med goda kundrelationer och personlig service ser många oss som det självklara valet när det gäller besiktning, konstruktionshandlingar, kontrollansvar samt byggledning och utredning. Välkommen att höra av dig. Tel 042-12 00 10

Åkermans Ingenjörsbyrå AB (huvudkontor) Pinnmogatan 1 254 64 Helsingborg Åkermans Ingenjörsbyrå AB Skeppsgatan 19 211 11 Malmö

Vi som jobbar i Helsingborg

Camilla Werme

VD, Besiktningsman, Kontrollansvarig, Projekt- och byggledning

Telefon
042 - 19 96 92

E-post
camilla@akermans.se

Göran Wahlström

Besiktningsman, Projekt- och byggledning, Kontrollansvarig

Telefon
042 - 19 96 91

E-post
goran@akermans.se

Pontus Andersson

Besiktningsman, Kontrollansvarig

Telefon
042 - 31 11 881

E-post
pontus@akermans.se

Tomas Flink

Besiktningsman, Projekt- och byggledning, Kontrollansvarig

Telefon
042 - 19 96 93

E-post
tomas@akermans.se

Jonathan Weberg

Besiktningsman.

Telefon
042 - 19 96 94

E-post
jonathan@akermans.se

Cecilia Widén

Handläggande konstruktör, Kontrollansvarig

Telefon
042 - 19 96 97

E-post
cecilia@akermans.se

Ola Teinvall

Handläggande konstruktör, Kontrollansvarig, Skyddrumssakkunnig

Telefon
042 - 19 96 99

E-post
ola@akermans.se

Magnus Karlsson

Handläggande konstruktör

Telefon
042 - 45 33 120

E-post
magnus@akermans.se

Katrine Nilsson

Ekonomi, Administration

Telefon
042 - 31 11 880

E-post
katrine@akermans.se

Signe Nilsson

Konstruktör

Telefon
042 - 19 96 96

E-post
signe@akermans.se

Liselotte Henningsson

Administration

Telefon
042 - 19 96 90

E-post
liselotte@akermans.se

Stellan Eriksson

Handläggande konstruktör, Skyddrumssakkunnig

Telefon
042 - 12 00 10

E-post
stellan@akermans.se

Gustav Ståhl

Konstruktör

Telefon
042 – 19 96 95

E-post
gustav@akermans.se

Armin Muratovic

Konstruktör

Telefon
042 - 19 96 98

E-post
armin@akermans.se

Vi som jobbar i Malmö

Björn Rosdahl

Konstruktör, Konstruktions- VVS- och Bygglovsritare

Telefon
040 - 60 78 541

E-post
bjorn@akermans.se

Jan-Erik Palm

Besiktningsman, Kontrollansvarig, Projekt- och Byggledning

Telefon
040-60 78 544

E-post
jan-erik@akermans.se

Anders Ekblad

Besiktningsman, Kontrollansvarig, Projekt- och Byggledning

Telefon
040-60 78 540

E-post
anders.ekblad@akermans.se

Robert Frändevi

(Konsult) Besiktningsman, Kontrollansvarig, Projekt- och Byggledning

Telefon
040 - 60 78 543

E-post
robert@akermans.se

Anders Bramnert

(Konsult) Tidigare ägare och grundare av "Bramnert", Byggnadsingenjör, Kontrollansvarig, Besiktningsman

E-post
anders@akermans.se

Joseph Lindgren

Projekt- och Byggledning, Besiktningsman, Kontrollansvarig

Telefon
040 - 60 78 542

E-post
joseph@akermans.se

Åkermans Ingenjörsbyrå AB

042-12 00 10